AgriEdu - Szkolenia Rolnicze

Poznaj nas lepiej

Agri Edu - Platforma Szkoleniowa

Agri.edu.pl - to nowoczesna platforma szkoleniowa przystosowana dla rolników. Forma elektronicznej platformy szkoleniowej wynika z faktu, że w dobie pandemii covid-19 trudno byłoby zorganizować szkolenia tradycyjne dla dużych grup uczestników, a jednocześnie charakter szkolenia który kładzie nacisk na innowacyjność, dodatkowo podkreślany jest wyborem nowoczesnego medium komunikacji i szkolenia jakim jest internet.

Celem platformy jest organizowanie szkoleń i akcji informacyjno-promocyjnych dla rolników, poświęconych budowaniu integracji poziomej i pionowej, partnerskiej współpracy i skracaniu łańcuchów produkcji żywności przy wykorzystaniu coraz bardziej dostępnych innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących najnowocześniejsze technologie do niedawna niedostępne dla rolnictwa.

Pracujemy nad poprawą jakości i wydajności polskiej produkcji rolnej.